Na slovenský trh prichádzajú tri novinky od spoločnosti Asus. Výkonné a štýlové notebooky, ktoré si so sebou môžete vziať doslova všade. Budete ho mať vždy poruke na prácu, zdieľanie obsahu alebo relaxovanie.

 
ASUS Transformer Book Flip TP20
Ľahko sa s ním zabavíte na cestách alebo dokončíte pracovné úlohy či už cestou autom, autobusom alebo vlakom. S 11,6-palcovým konvertibilným notebook, ktorý má hmotnosť 1,2 kg, bude cestovanie omnoho príjemnejšie.

Má kovovú povrchovú úpravu, čím vytvára elegantný vzhľad  a zároveň je odolný proti poškriabaniu. Robustný a odolný kovový pánt s rozsahom 360 stupňov umožňuje vybrať si režim podľa potreby.

ASUS_TF_Book_Flip_TP200_3a

ASUS Transformer Book Flip TP20.

Režim notebooku je vhodný na prácu a zdieľanie obsahu na obrazovke s ostatnými. V režime stojana sa zariadenie premení na súkromné kino a režim tabletu je vďaka nízkej hmotnosti zariadenia a výbornej výdrži batérie ešte praktickejší.

Na jedno nabitie vydrží podľa výrobcu osem hodín. Notebook je vybavený procesormi Intel Pentium a Intel Celeron, má až 4 GB operačnej pamäte, 128 GB úložisko, rozlíšenie 1366 × 768 a bohatú nádielku portov vrátane USB typu C.  Odporúčaná cena 359 eur.

ASUS_TF_Book_Flip_TP200_4a

ASUS Transformer Book Flip TP20

 

ASUS ROG G752
Najnovší herný notebook z dielne taiwanského výrobcu zaujme prevratným vyhotovením s povrchovou úpravou v titánovo sivej farbe a oranžovo-červenými motívmi. Má 17,3-palcový displej s rozlíšením Full HD, procesor Intel Skylake Core i7 6. generácie, až 64 GB pamäte RAM DDR4 a najnovšiu grafickú kartu NVIDIA GeForce GTX.

Vybavený je operačným systémom Windows 10 a technológiou Thunderbolt 3 s rozhraním USB 3.1 typu C. Ponúka výnimočný výkon pri hraní hier a navyše je vybavený exkluzívnym systémom chladenia Mobile 3D Vapor Chamber, ktorý zaručuje účinnejšie chladenie.

Hranie spríjemní aj podsvietená herná klávesnica s funkciou Anti-ghosting, umožňujúca súčasné stlačenie až 30 klávesov pre presné zadávanie príkazov a ovládanie v hrách. Je to unikát medzi hernými notebookmi.  Do predaja sa dostane vo februári, odporúčaná cena e 2 359 eur.

ASUS_G752VW_3a

ASUS ROG G752

ASUS_G752VW_4

ASUS ROG G752

 

ASUS_G752VW_3a

ASUS ROG G752

 

ASUS ROG GL552
Notebook kombinuje maximálny herný výkon, atraktívny dizajn, dokonale plynulé zobrazenie hier a moderné inovácie.

Tento 15,6-palcový herný notebook s rozlíšením 4K je stvorený pre zábavu.  Má odolný dizajn inšpirovaný bojovým lietadlom F-22 a ozvláštnený zložitými mayskými vzormi nad podsvietenou klávesnicou.

ASUS_GL552_1

ASUS ROG GL552

Vo svojich útrobách skrýva procesor Intel Skylake Core až do i7 6. generácie, až 32 GB pamäte RAM a hernú grafickú kartu NVIDIA GeForce GTX. Bez ohľadu na to, či hráte najnovšie hry, alebo pracujete s náročnými aplikáciami, pri používaní notebooku ASUS ROG GL552 sa vždy môžete tešiť na ostrejšie zobrazenie a bezkonkurenčný výkon.

Samozrejmosťou je pohodlná herná klávesnica so zdvihom 1,8 mm a označenými klávesmi WASD a najnovšie rozhranie USB 3.1 typu C. Odporúčaná cena tejto novinke je 859 eur. Informovala o tom Adeál Vráblová z agentúry Comm.

ASUS_GL552_2

ASUS ROG GL552

ASUS_GL552_3a

ASUS ROG GL552

 

 

 

Prečítajte si aj: Glamour záležitosti: Ako zladiť plesový outfit

 

Autor: PR správa
Foto: Asus Slovakia