Letná sezóna je definitívne za nami, preto sme sa rozhodli ponúknuť niekoľko tipov, čo si vybrať zo šatníka aj počas zamračených letných dní, aby bol outfit elegantný a zároveň trendy.

Jesenné kombinácie vybrala a predviedla módna blogerka Michaela Hollá (pozri jej blog tu) z aktuálnej ponuky predajne Luxury Fashion Concept.

Blogerka mala pri kombinovaní jednotlivých kúskov od svetových dizajnérov a menej známych návrhárov.

Súčasťou kolekcie sú aj tylové sukne v rôznych farbách, ktoré sa tešia veľkej obľube. V jednotlivých kolekciách sa nachádzajú i napríklad čierne legíny značky Versace, topánky od Just Cavalli, či top Dolce&Gabbana.

„Naším cieľom je, aby luxus nebol prezentovaný len ako záležitosť ceny, ale celkového pocitu výnimočnosti a zážitku spojeným s nakupovaním. Snažíme sa vytvárať unikátnu ponuku kvalitného a dizajnového oblečenia v spojení s kvalitným zákazníckym servisom,“ uviedla pre Najkrajšie modelky Zuzana Slivkovková z Luxury Fashion Conceptu, ktorý sa nachádza v outlete komplexe Outlet One Fashion vo Voderadoch pri Trnave.

Na výber ponúkajú množstvo modelov od najlepších značiek medzinárodnej módy za outletové ceny ale aj menej známych ale trendy návrhárov. V apríli tak napríklad zaujal obchod špeciálnou edíciou edíciu tričiek z kolekcie Miss Slovensko, ktorú prezentovali aj samotné finalistky populárnej súťaže krásy.

Kompletné outfity od menej známych značiek, ale kvalitných značiek,  sa dajú kúpiť od sto eur.

 

 

_DSC0028_DSC1089.NEF_DSC1088_DSC1092.NEF

Outfit: trenčkot – Luxy – 59,90 eur
šaty – Luxy – 19,90 eur
topánky – Just Cavalli – 129 eur

_DSC0126_DSC0115.NEFČierne legíny a čierny top so strapcami:
top – Dsquared2 – cena 319 eur
legíny –  Versace – cena 119 eur
topánky – Just Cavalli – cena 129 eur

_DSC1045.NEF (1)_DSC1065.NEF

Outfit: top – Dolce&Gabbana 49 eur
sukňa – Luxy – 99 eur
bunda – Fontana – 78,40 eur

_DSC0138Outfit : sveter –  Luxy – 39 eur
topánky – Miu Miu 259 eur

 

Autor: red
Foto: Zuzana Šoltésová
Modelka: Michaela Hollá