Fashion blogy sa v poslednej dobe tešia veľkej obľube aj na Slovensku. Blogeriek je mnoho, ale my sme vybrali tie najlepšie! Ako sme avizovali v predchádzajúcom článku, blogerky DonnaIveh a CisaroveNoveSaty budú pripravovať videá, kde sa budú mapovať nielen najnovšie módne trendy.

Chcete o nich vedieť viac? Iveta z blogu DonnaIveh, píše svoj blog viac ako dva roky.

Jej štýl je rozmanitý, má rada potlače, nebojí sa farieb ale v obľube nosí aj jednoduché a jednofarebné kombinácie. Vidieť ste ju mohli v relácií nákupné maniačky alebo v módnych magazínoch či na internetových portáloch. Keďže je proti noseniu kožených alebo kožušinových materiálov, určite vám ukáže ako zvládnuť trendy bez živočíšnych produktov.

Backstage (Part II.) from Alex Damatzis on Vimeo.
Simona z blogu CisaroveNoveSaty, bloguje pomaly štyri roky a začala stým ešte v dobe, keď u nás neboli blogy rozšírené. Najradšej nosí minimalistické outfity, ktoré doplní zaujímavými a trendy doplnkami.

Nedávno sa zúčastnila stylingovej súťaže kde získala 2. miesto so svojim súťažným outfitom. Jej streetstyle môžete vidieť vo fashion časopisoch alebo v online magazínoch.

My vám dnes prinášame fotky z ich spoločného fotenia, ktoré sa odohrávalo v Bratislave a aj vďaka chladnejšiemu počasiu vyšli fotky na výbornú. Ak vás zaujíma backstage z fotenia určite si pozrite backstage video.

DSC_0502   DSC_0764DSC_0720

Blogerky Iveta Horvathová a Simona Milková objektívom Martiny Cimermanovej.

 

Autor:
Iveta Horvathová DonnaIveh
Simona Milková CisaroveNoveSaty
Foto: Martina Cimermanova
Video: Alex Damatzis