Krásna príroda Štiavnických vrchov, obec Počúvadlo i záhrada hotela tamojšieho hotela Topky. V dnešnom fotoblogu predstavíme sériu fotografií talentovanej Soni Bačíkovej, ktorá nám poslala výsledok jedného zo svojich fotení.

Pred objektív sa jej postavila začínajúca 17-ročná modelka Zlatka Mónová, ktorá bola naozaj skvelá. I keď s modelingom nemá veľa skúseností,  pôsobila ako profesionálka. I keď na niektoré pózy sa modelku presvedčiť nepodarilo. “Pri jazere sme ju chceli dostať do vody, ale to modelka rázne odmietla,” usmieva sa fotografka.

Vizáž mala na starosti šikovná Iveta Ecseková, ktorá už líčila známe tváre ako poslednú federálnu Miss Ivana Christová alebo finalistky súťaže krásy Miss Universe SR. O vlasy sa postaral mladý hairstylista Nikolas Tichý. Šaty pre pôvabnú modelku dodal módny dizajnér Peter Chvojka. Sukňa bola ušitá z hodvábneho šifónu, vrch z čipky. Šaty boli ozdobené  700 kryštálikmi od Swarovski.

“Najradšej mam fotografovanie portrétov, ale v poslednom čase už aj fashion fotografii, preto s mojim tímom oceníme ponuku na nafotenie nejakej peknej kolekcie,” povedala pre Najkrajšie modelky 27-ročná Soňa, ktorá sa fotografii venuje už piaty rok. Naposledy sa vytvorila sériu snímok v pin-up štýle.

“S módnou fotografiou intenzívnejšie ešte len začínam pracovať,  teším sa na objavovanie nových zaujímavých lokalít a  spolupráce so skúsenými modelkami či modelmi. Páči sa mi spojenie krásnej ženy S krásnymi šatami V objatí divokej prírody,” doplnila Soňa Bačíková.

 

 

Produkcia: 

Foto: Soňa Bačíková
Modelka: Zlatka Mónová
Make up:  Iveta Ecseková
Hairstyling: Nikolas Tichý
Šaty: Peter Chvojka
Lokalita: obec Počúvadlo

 

2 4 3 6 5Foto: Soňa Bačíková

 

 

 

 

Chceš mať aj ty fotoblog na Najkrajších modelkách? Napíš nám na info@najkrajsiemodelky.com