Za blogovaním a prípravou článku sa skrýva hneď niekoľko činností. Od výberu outfitu, po nájdenie vhodnej lokality na fotenie až po písanie textu. Vždy ma baví vymýšľať celý koncept daného článku a fotografie. Spoločne s mojím priateľom a fotografom Dominikom sa za každým snažíme nájsť originálne miesto na fotenie.

Známym prepáleným miestam, kam chodia fotiť viacerí fotografi, sa ale radšej vyhýbame. Preto som veľmi rada, keď sa nám podarí nájsť fotografmi nedotknutú lokalitu.

Jednou z nich je aj táto graffiti stena pri výpadovke v Košiciach. Pri nej sme našli pokazený nákupný vozík, ktorý sme zakomponovali k celému outfitu. Jeho nosným prvkom je skvelé tričko s nápisom HercoolPoirot od Mešuge. Milujem takéto unikátne veci, preto som chcela, aby jeho unikátnosť vynikla vo výslednom looku. Zvolila som biele sako, s ktorým tričkom vyniklo ešte viac.

Nechýbajú ani burgundské nohavice, čierna čiapka a čierno biele loaferky. Z doplnkov som zvolila bordovú kabelku a zlaté prstene s písmenami. Dokonca aj tu nájdete jeden odkaz – LOVE alebo VOLE. Preto by som celý look spolu s kompozíciou fotografie mohla pomenovať ako Mešuge.

IMG_7084 IMG_7086IMG_7124 IMG_7087 IMG_7097 IMG_7099

IMG_7103

Foto: Dominik Babušík

 

Tip na štýlový outfit:
Nohavice: H&M
Sako: Next
Loaferky: F&F
Čiapka: EBAY
Kabelka: PRIMARK
Tričko: mesuge.sk
Foto: Dominik Babušík

Prečítajte si aj:
Na streche s módnou blogerkou roka: Bolo to originálne
Blog LapkinnDressbox: Roof

Autor: Linda Adamčíková – Lapkinn.com
Foto: Dominik Babušík