Moment, na ktorý vsetci čakali. Na záver takmer dvojhodinového finále Miss Slovensko si korunku pre kráľovnú krásy odniesla jednotka – finalistka s číslom 1.

Novou Miss Slovensko 2015 sa v piatok večer stala Kristína Činčurová. Rodáčka z Lučenca očarila svojou krásou nielen odbornú porotu, ale podľa ohlasov po jej zvolení aj tisícky Slovákov.

„Musím sa priznať, že neverím, či sa to naozaj deje. Bola to čistá radosť zo srdca. Najskôr som tomu fakt neverila. Bola som najšťastnejší človek,“ povedala nová Miss Slovensko.

Titul I. Vicemiss Slovensko získala finalistka Michaela Meňkyová z Nitry, II. Vicemiss je Žilinčanka Lenka Tekeljaková z Nitry.

Samotná korunovácia bola skutočne emotívna, i keď tentokrát bez tradičných slzičiek, ale zas s pôsobivými kyticami od floristu a návrhára Róberta Bartolena.

Miss Slovensko 2016 získala postup na Miss World 2016, honorovanú zmluvu od Produkčného domu Forza, štýlový Hyundai Tucson, exkluzívne bývanie pri Dunaji na jeden rok a mnoho ďalších zaujímavých cien.

Všetky finalistky si užijú letnú dovolenku v Turecku.

Galéria:

Prvá vicemiss Michaela Meňkyová (vľavo), miss Slovensko 2016 Kristína Činčurová (uprostred) II. vicemiss Lenka Tekeljaková (vpravo)

Nefalšovaná radosť novej Miss Slovensko Kristíny Činčurovej (uprostred), I. Vicemiss Michaely Meňkyovej (tretia zľava) a II. Vicemiss Lenky Tekeljakovej (tretia sprava) po vyhlásení výsledkov.

miss

Tri najkrajšie dievčatá tohto ročníka Miss Slovensko

Miss Príjemný hlas Kristína Činčurová

IMG_9642

Miss Gosh Kristína Činčúrová.

IMG_9630

Miss Pierot Erika Bugárová.

Úchvatné kytice pre finále Miss Slovensko pripravil florista a návrhár Róbert Bartolen.

Korunovácie novej kráľovnej krásy.

Prvé rozhovory do médií prišli hneď po finále.

Kristína Činčurová na afterparty po finále Miss Slovensko.

IMG_0199

I. Vicemiss Slovensko 2016 Michaela Meňkyová

II. Vicemiss Slovensko Lenka Tekeljaková.

Prirodzená krása Kristíny Činčurovej.

 

 

Prečítajte si tiež: Miss Slovensko 2016 sa stala Kristína z Lučenca

 

Autor: red
Foto: Ivana Tomková, Najkrajšie modelky