Najväčší a najpopulárnejší hudobno-motoristický festival CAR AT TUNING PARTY otvorí svoje bráni už o mesiac: 15. a 16. júna na letisku v Piešťanoch. 

Piatkový program bude opäť plný zvučných mien hip-hopovej scény na čele s Kontrafaktom. Chýbať nebude raper Kali a Peter Pann a premiéru nového hitu a videoklipu predstaví Majself a Grizzly.

Na veľkolepom finále prestížnej súťaže MISS CARAT TUNING celebritná porota opäť určí nastávajúcu kráľovnú krásy všetkých motoristov.

Párty zavŕši populárny slovenský DJ Mairee s najnovšími hudobnými peckami. Na IN DA CLUB stage-i sa predstavia poprední slovenskí i zahraniční DJi so svojimi skvelými setmi.

„Tento rok bude  s heslom Back to the tradition-  vraciame opäť ku klasickému CARatu, ktorý naši fanúšikovia majú najradšej. Každý, kto miluje vôňu spálených gúm, drifty, šprinty, stuntriding, audio merania a vytované leštenky, na CARate nemôže chýbať,” teší sa organizátorka Lenka LeRa Rakár.

Krásna Karin s kamarátkami

Druhý deň

Sobota na festivale bude patriť predovšetkým fanúšikom motorizmu. Priamo na zraze prebehne niekoľko pretekov a zaujímavých súťaží. Medzi najväčšie atrakcie patrí určite slovenský šprintérsky šampionát SAMŠ, ktorý predstaví najrýchlejšie autá, excelentné výkony a neuveriteľné časy pretekárov.

Mimoriadne obľúbené a z roka na rok vylepšené drifty aj tento rok prinesú množstvo skvelých jazdcov, vytunovaných áut a dychvyrážajúcich momentov.

„Je to adrenalínový motoristický zážitok, ktorý sa oplatí vidieť na vlastné oči. Pre tých, ktorí preferujú audio tuning, je pripravená súťaž Audio Cup Slovakia, v ktorej sa meria hlasitosť stereo systémov v autách,“ vysvetľuje organizátorka Lenka Rakar.

bez názvu (13 z 21)

To naj

Kategória CAR FANS CUP patrí k najatraktívnejším súťažiam na CaTP, kde uvidíte tie najvytunovanejšie, najextravagantnejšie a najzaujímavejšie autá.

O skvelú šou sa postarajú najlepší stuntrideri z MOTOTV SHOW, ktorí predvedú neskutočné kaskadérske akrobacie na motorkách a dokonca prebehne i certifikovaný slovenský rekord v jazde na prednom kolese.

Pre účastníkov sa brány piešťanského letiska otvárajú 15. júna o 12:00 hod.

Majitelia platných vodičských preukazov si môžu počas voľných šprintov vyskúšať šprintérsku trať, výkonnosť svojich áut a svoje šoférske schopnosti. Viac informácií nájdete na www.carattuningparty.sk a www.misscarattuning.sk. Predaj vstupeniek nájdete TU.

bez názvu (9 z 21) bez názvu (8 z 21) bez názvu (5 z 21)Anastázia Barbora Diana Ivana Karin Nikoleta Paulína Sandra Veronika Zuzana Caratky fotili sexy plavky Caratky rady pózujú

Prečítajte si tiež: Miss Carat Tuning už o mesiac

Autor: red.
Foto: Carat Tuning Party, Lucia Žofčíková