Finalistky Miss Slovensko 2018 majú za sebou prvú spoločnú prehliadku

Bola to ich prvá spoločná módna prehliadka. V barokových priestoroch kaštieľa Chateau Földváry, neďaleko slovensko-maďarských hraníc, sa predstavilo jedenásť pôvabných dievčat, ktoré bojujú tento rok o korunku krásy.

Finalistky súťaže Miss Slovensko 2018 v úlohe modeliek predviedli módne kúsky od slovenských módnych návrhárov a značiek ako Izabela Komjati, Jana Jurčenko, Ivana Rosová, Martina Grešová Belvoir Boutique a V&E Fashion.

Pre niektoré dievčatá to bola úplne nová skúsenosť, iné sú už roky zvyknuté na svetlá reflektorov, blesky fotoaparátov a  prehliadkové móla.

Podporiť a poradiť im prišla aj Miss Slovensko 2017 Hanka Zavodná, aj bývalé missky Erika Bugárová a Lenka Tekeljaková.

Výťažok z predaja vstupeniek Chateau Fashion Night poputuje na podporu boja detí trpiacich ochorením HIV pod záštitou nadácie Daniela Hantuchová Foundation.

_SKL6138Finalistky Miss Slovensko 2018 v šatách od Jany Jurčenko. Foto: ForzaJanaJurcenko-Olvecka(6)Finalistka č. 6 Diana Őlvecká v šatách od Jany Jurčenko. Foto: Chateau Földváry
JanaJurcenko-TatyovaFinalistka č. 7 Jasmina Tatyová v šatách od Jany Jurčenko. Foto: Chateau FöldváryIK-BarborakovaFinalistka s číslom 10 Rebeka Barboráková v šatách od Izabely Komjati. Foto: Chateau FöldváryIR-TatyovaFinalistka č. 7 Jasmina Tatyová v šatách od Ivany Rosovej. Foto: Chateau FöldváryMG-ChovancovaFinalistka s číslom 4 Frederika Chovancová v šatách od Jany Jurčenko Foto: Chateau FöldváryMG-LiscinskaFinalistka s číslom 5 Zuzana Liščinská v šatách od Martiny Grešovej. Foto: Chateau Földváry FtMG-MolcanovaFinalistka s číslom 3 Katarína Molčanová v šatách od Martiny Grešovej. Foto: Chateau FöldváryVE-GrendovaFinalistka s číslom 2 Radka Grendová v módnej kreácii z butiku V&E Fashion. Foto: Chateau Földváry
VE-GrecovaFinalistka s číslom 1 Dominika Grecová v módnej kreácii z butiku V&E Fashion. Foto: Chateau Földváry
_SKL5282-7 Finalistky Miss Slovensko 2018 v šatách od Jany Jurčenko. Foto: Forza

Prečítajte si tiež: Toto sú finalistky Miss Slovensko 2018

Autor: red.
Foto: Forza, Chateau Földváry