Čo ich najviac potešilo, ktorý ich príspevok na Instagrame v roku 2015 považujú za najlepší? S touto otázkou sme oslovili sedem najzaujímavejších a najštýlovejších módnych blogeriek. Láska, zima podľa tradičného folklóru, ruský štýl, jesenný outfit, levandule či avantgardný portrét. Pozrite si tie najzaujímavejšie módne posty uplynulých dvanástich mesiacov, ale tiež netradičný “čínsky bonus”.

 

Ivana Petrušová – Sweet Lady Lolipop

Rodáčka spod Tatier patrí medzi najviac výrazné módne blogerky na Slovensku. Dievčenský štýl absolútne zodpovedá názvu jej blogu. Ivanka má rada pastelové farby, veľké mašle či trblietavé čačky. Pre študentku žurnalistiky je srdcový príspevok iba nedávny o láske ku svojmu priateľovi Petrovi.

Opisuje v ňom city, ktoré ku nemu prechováva a hlavne to čo pre ňu znamená byť zamilovaný. „Pre mňa je láska, keď hráme vojnu prstov, hádame sa kvôli maličkostiam, keď mu vyčítam, prečo mi nenosí kvety a nedrží dvere a on sa na tom smeje, keď mi s očakávaním púšťa novú pesničku, ktorú objavil, keď sa chytá za hlavu, čo som si to zase obliekla. A všetky tie iné pekné veci, ktoré medzi sebou máme,” uviedla Ivanka pre Najkrajšie modelky.

 

 

  Natália Homolová – natinstablog

Blogerka na plný úväzok Natália Homolová sa v pomerne krátkom čase vypracovala na úplnú špičku slovenskej blogerskej scény. Momentálne žije v Londýne odkiaľ prispieva nevšedné outfity plné kreativity a neobyčajných kombinácii. Za svoj najúspešnejší príspevok si vybrala práve ten, v ktorom píše, ako jej chýba domov na Slovensku. „Iba keď niečo opustíte, uvedomíte si, ako veľmi vám to chýba. Keď sa odsťahujete, keď sa váš život zmení na dobrodružstvo plné neistoty, dospejete nečakanýn spôsobom,“ tvrdí. Zasnežené fotografie prekypujúce radosťou vznikli v malej dedinke na úpätí Veľkej Fatry.

BFF´s now on blog ?? With @bodkaa ?// ?: @marossoram // #bff #slovakia #happy #friends #nature #vintage #NIBdoesslovakia

A photo posted by Natalia Homolova ? (@natinstablog) on

   

Simona Milková – Cisárove nové šaty 

“Prečo práve tento? Neviem, ťažko mi je vybrať jeden najobľúbenejší, ale asi tým, že je iný, má rozprávkovú atmosféru a Leila je veľmi krásne (aj fotogenické) zvieratko,” vysvetľuje blogerka Simona Milková svoj výber najobľúbenejšieho postu za uplynulých dvanásť mesiacov. Mladá Bratislavčanka pravidelne zaujme svojimi neobyčajnými kombináciami a extravagantnými outfitmi. Prevažuje u nej nanjä čierna a oversized oblečenie. O móde, trendoch i o svojom živote bloguje pravidelne už štvrtý rok.

 

Hovorí o sebe, že je “módny chameleón”. V jej šatníku prevládajú najmä farebné a minimalistické kúsky, ktoré zaujmú na prvý pohľad. Módna blogerka Iveta Horváthová rada kombinuje práve farby a rôzne potlače, vyskúšala si tiež účinkovanie v televíznej šou Nákupné maniačky. Za svoj najlepší post roku 2014 vybrala impozantný portrét. “Bola to súťaž v stylingu, ktorú organizoval jeden obchod s oblečením. Náš editoriál vyhral prvé miesto, niektoré snímky z neho uverejnil aj český módny magazín JOY,” prezradila.

Redaktorka, študentka a módna blogerka roku 2014 patrí k výrazným mladým tváram slovenskej módnej scény. Jej blogy sa vyznačujú skôr vyzretejšou a každodennou módou, experimentuje iba málokedy.

“Tento mám najradšej nielen vďaka obľúbeným modrým šatám, ale aj pre pozadie a kompozíciu na fotografii. Spoločne s mojim snúbencom Dominikom sa nám podarilo nájsť príjemné levanduľové miesto v Košiciach, kde sa vynikajúco fotografuje aj oddychuje,” predstavila Linda svoj najobľúbenejší príspevok za rok 2015.

Pozn.: Linda je od leta externou spolupracovníčkou magazínu Najkrajšie modelky.

 

 

Silvia Cisáriková- Sissque  

Krásna Silvia Cisáriková z blogu Sissque je pre mnohé dievčatá veľkým vzorom. Milovníčka módy, kozmetiky, mačiek a v neposlednom rade fitness sa vďaka svojmu štýlu môže pýšiť veľkej obľube na Instagrame. Pre ňu je číslom jeden príspevok o kráse ruských žien. „Priznám sa, že rada obdivujem pekné ženy, respektíve všetky ženy, lebo naozaj na každej, každučkej žene je čo obdivovať. Pre mňa sú najkrajšie spomedzi najkrajších a najštýlovejších žien jednoznačne ruské ženy,“ hovorí mladá blogerka a hovorkyňa mesta Čadca. Silvia na fotografiách sama vyzerá ako ruská bábika.

 

Michaela Hollá – Love Pink

Módna redaktorka a študentka Michaela Hollá vybrala za svoj najlepší post tohto roka momentku z jesene. “Absolútne som sa zamilovala do tejto kombinácii farieb. Neutrálna béžová a pastelové odtiene sú túto sezónu pre mňa top!,” napísala talentovaná rodáčka z Považskej Bystrice. Rok 2015 sa pre sympatickú blogerku zapíše v oblastí módy veľkými písmenami, do povedomia sa dostala najmä rozhovormi s módnymi návrhármi. z Bratislavských módnych dní.

Pozn.: Michaela je od jesene aj externou spolupracovníčkou magazínu Najkrajšie modelky.

 

Bonus:  

Peter Gaman  

Patrí medzi najštýlovejších slovenských modelov, móda je jeho najväčšou záľubou. I keď nemá blog, cez sociálne siete oslovuje stovky svojich fanúšikov. Až z ďalekej Číny, kde momentálne pracuje, nám Peter poslal svoj najobľúbenejší post tohto roku. “Našiel som v ňom voľnosť, ktorá mi chýbala, žijem teraz v meste, kde sa cítim slobodný a užívam si naplno každú sekundu. Čierna a zelená sú pre mňa farbami tohto roka, uvidíme, čo prinesie ten s číslovkou 2016,” zaspomínal Peter pre Najkrajšie modelky.  

 

 

Autor: red