Galavečer odovzdávania korunky krásy pre najkrajšiu Slovenku býva tradične už aj veľkou prehliadkou luxusných šiat na známych ženách. Ani tento rok nebol výnimkou

Tenistka Dominika Cibulková so prvý raz vyskúšala úlohu porotkyne počas finále Miss Slovensko.

Spolu s jej dvorným stylistom Andrejom Kusalíkom zvolili tylovú róbu rafinovaného strihu v jemnej púdrovej farbe z dielne Miklosko Fashion Design.

„Romantický model šiat získal nový rozmer vďaka čiernemu opasku a punkovej kabelke. Outfit sme dotvorili šperkami z klenotníckeho ateliéru ALO diamonds,” uviedol Andrej Kusalík.

Tenistku zdobili náušnice z ružového zlata v tvare kvapiek posiatych čírymi a farebnými diamantami spolu s dvomi výraznými kokteilovými prsteňmi  z rovnakej línie.  Na Dominikinej ruke nechýbali ani jej dva talizmany v podobe zásnubného prsteňa a obrúčky.

 

(Všetko o Miss Slovensko 2017 nájdeš kliknutím na obrázok)

Dominika Cibulková.Foto: ALO Diamonds.

Jedna z najkrajších Sloveniek,riaditeľka súťaže Miss Slovenskon Karolína Chomisteková okúzlila karmínovo červenej róbe od návrhárky Jany Pištejovej.

Eleganciu a luxus jej looku dodali šperky od ALO diamonds hodnote viac ako 30-tisíc eur.

Bývalá Miss Slovensko z roku 2006, Barbora Franeková zaujala rafinovanými čiernymi šatami s minimalistickým korzetovým detailom v drieku. Za spoločnosť ALO Diamonds o tom informovala Michaela Katonová z agentúry SKPR Strategies.

„O outfit sa mi postaral môj dobrý kamarát Michael Kováčik, oceňujem jeho cit pre minimalizmus, no pritom dôraz na ženskosť,“ uviedla Barbora, ktorú rovnako zdobili šperky z bieleho zlata s diamantmi.

 

karolina chomistekova

Karolína Chomisteková. Foto: ALO Diamonds.

barbora franekova

Barbora Franeková. Foto: ALO Diamonds.

 

Návrhár Michael Kováčik stál aj za parádnym outfitom pre minuloročnú kráľovnu krásy Kristínu Činčurovú. Tá na pódiu a následnej afterparty zahviezdila v dlhých bielych šatách so sexy odhaleným dekoltom.

Elegantný look zvolila aj redaktorka a I. vicemiss SLovensko 2015 Barbora Bakošová v dlhých čiernych šatách od návrhárky Veroniky Lokajíčkovej.

Speváčka Celeste Buckingham zas zaujala v štýlovom greckom kostýme, o jej vizáž sa postaral prekvapujúco návrhár značky Factory WTF?! Milan Švingál.

O niečo viac odvážnejší look zvolili sestry Nízlové. Daniela zvolila odvážne čierne šaty s dlhým rozparkom, Veronika zas trblietavé strieborné mini šaty.

 

IMG_6978

Celeste Buckingham s priateľom. Foto: Patrik Havrila

IMG_7015_Fotor

Misska Barbora Bakošová. Foto: Patrik Havrila

 

Miss Slovensko👑 Saty: @starboutiqueslovakia @kaledifashion

A post shared by TWiiNS (@twiinsmusic) on

 

Autor: red
Foto: Patrik Havrila, ALO Diamonds

 

katalog-novy-baner