Čínsky Šanghaj prvý raz hostil najsledovanejšiu módnu prehliadku na svete. V pondelok večer sa po tamojšom móle predviedli najžiadanejšie modelky sveta počas každoročnej Victoria’s Secret Fashion Show.

Centrum ázijského biznisu doslova žilo už niekoľko dní dopredu touto módnou prehliadkou.

Najviac pozornosti pútala podprsenka v hodnote dvoch miliónov amerických dolárov, ktorú predviedla Brazílčanka Lais Ribeiro.

Dvadsaťštyriročná Lais sa narodila v odľahlej malej obci Teresina v Piauí a za sebou má prehliadky pre Chanel, Louis Vuitton či Marca Jacobsa.

O kariére modelky len snívala, všetkému sa zdalo koniec, keď ju všetky modelingové agentúry odmietli a ona v 17-tich rokoch otehotnela.

Tento rok bola patrila medzi hlavné hviezdy Victoria’s Secret Fashion Show.

Lais Ribeiro patrila medzi 50 najkrajších modeliek, ktoré počas galavečera predviedli to najlepšie a najluxusnejšie, čo značka dámskej spodnej bielizne Victoria’s Secret ponúka.

Nechýbali ani zvučné mená ako Adriana Lima či Alessandra Ambrosio a Candice Swanepoel. Chýbala ale Gigi Hadid, ktorú na móle zastúpila jej sestra Belle.

Najhorší moment kariéry v tento večer ale zažila domáca modelka Ming Xi. Vo vysokých podpätkoch sa na móle pošmykla a ako prvá za posledné roky spadla na VS Fashion Show.

Modelka Lais Ribeiro v podprsenke v hodnote 2 milióny amerických dolárov na prehliadke Victoria’s Secret Fashion Show 2017 v Číne.

Modelka Elsa Hosk

Adriana Lima

Alessandra Ambrosio

Adriana Lima

Romee Strijd

Josephine Skriver

Martha Hunt

Karlie Kloss

Čínska modelka Ming Xi spadla počas Victoria’s Secret Fashion Show 2017

Megan Williams

Blanca Padilla

Sanne Vloet

Vanessa Moody

Leomie Anderson

Adriana Lima

Romee Strijd

Lily Aldridge

Models Romee Strijd, from right, Candice Swanepoel, Adriana Lima, Alessandra Ambrosio, Lily Aldridge, Elsa Hosk, wear creations with other models during the Victoria's Secret fashion show at the Mercedes-Benz Arena in Shanghai, China, Monday, Nov. 20, 2017. (AP Photo/Andy Wong)

Sprava: Modelky Romee Strijd, Candice Swanepoel, Adriana Lima, Alessandra Ambrosio, Lily Aldridge, Elsa Hosk

Finále módnej prehliadky Victoria’s Secret Fashion Show 2017 v Číne.

Adriana Lima a jej look na afterparty po Victoria’s Secret Fashion Show 2017

Alessandra Ambrosio a jej look na afterparty po Victoria’s Secret Fashion Show 2017

 

Autor: red.
Foto: reuters

Prečítajte si tiež: Pád modelky na Victoria’s Secret Fashion Show (video)

katalog-novy-baner