Jedno veľké meno strieda druhé. Po úspechu minuloročnej limitovanej kolekcie „vyšperkovaných“ pančúch si Bepon nadviazala slovenská značka spoluprácu so Simonou Krainovou.

Výsledkom je trinásť zmyselných a sexi dámskych pančúch a osem priliehavých body, ktoré dizajnérsky doplnil o vlastnú radu ponožiek i Simonin manžel – Karel Vágner.

„Je to pre mňa výzva a splnený sen, už ako malé dievčatko som si maľovala rôzne šaty, ktoré som raz chcela nosiť,” prezradila Simona Krainová.

Pri tvorbe kolekcie sa Simona s tímom z Beponu snažili, aby jednotlivé kúsky boli odrazom osobnosti a štýlu každej ženy.

„Vychádzali sme z tzv. sicílskej ženy, ikonickým prvkom sú kríže, je to kontroverzné a pritom klasika,” vysvetlila Krainová._MAT1337

Jednotlivé pančuchy sa cenovo i vizuálne odlišujú. Najvyššiu radu tvoria odvážne 70 denové čierne pančuchy, z ktorých každé sú zdobené až 186 čiernymi alebo farebnými kameňmi.

Tie ďalej dopĺňa séria zmyselných podväzkových pančúch, ktoré popustia uzdu fantázií naozaj každého.

Celú radu uzatvárajú hravé pančušky zdobené ikonickými bodkami a mašľami. Chuťovkou kolekcie sú jedinečné pančuchy dozdobené prírodným pierkom, umiestneným naozaj rafinovane, na zadnej strane pančuchy.

Ceny jednotlivých modelov sa v závislosti od náročnosti technického spracovania a použitých materiálov pohybujú v rozmedzí 16,99 do 69,99 eur.

_MAT1369 Simona_Krainova_Bepon_Matus_Pastor (6) Simona_Krainova_Bepon_Matus_Pastor (28) _MAT1337 krainova2 krainova1
Autor: red.
Zdroj foto: Divino

Prečítajte si tiež: Najkrajšie momenty z Victoria’s Secret Fashion Show 2017

katalog-novy-baner