Pred piatimi rokmi ju zvolili za najkrajšiu vysokoškoláčku na Slovenku, dnes ona robí ženy krásne. Pôvabná Patrícia Hejčíková predstavila pre Najkrajšie modelky svoju jesennú kolekciu šperkov Marni. Náušnice ručnej výroby sú lesklé, výrazné a farebne kontrastujú. Pri správne zladených outfitoch hneď  zaujmú a sú ľahko rozpoznateľné. „Počas navrhovania kolekcie som sa cítila ako ryba vo vode, trendy tejto jesene a zimy konečne boli v znamení pestrých farieb,“ prezradila talentovaná šperkárka.

Svoju kolekciu nazvala Dazzle, podľa toho, ako rozžiaria náušnice ich majiteľku.

Pri ich tvorbe sa  sa inšpirovala prehliadkami svetových módnych domov.  Pre Najkrajšie modelky  predstavila novú jesennú kolekciu svojich šperkov Dazzle. Rodáčka zo Žiliny naśla inšpiráciu najmä v tvorbe talianskeho  dua Dolce&Gabbana a kanadských bratov Deana a Dana Catenovcov  z DSQUARED2. „Milujem ich nekonečnu fantáziu, kreativitu, voľnosť a hlavne farby,“ opísala Patrícia.

Len pekné šperky ale dnes nestačia. Bývalá misska nenechala nič na náhodu a pripravila pre novú kolekciu kampaň, ktorá sa vyrovná aj svetovým módnym domom. Súhra farieb, luxusu, ale zároveň ženskosti a jednoduchosti.

Zámocké záhrady v českých Buchloviciach ponúkli Patrícii tie najlepšie kulisy, v ktorých vynikla krása a originálnosť náušníc. Za objektív sa nepostavil nikto iný ako celebritný fotograf Michal Petrík, o styling a vizáž sa postarala jej dvorná make-up artistka Martina Tia Škorňová.

 

 

 

„Vedela som, že fotenie musí byť v exteriéri, zámok ma hneď dostal aj s jeho neskutočnými záhradami,“ prezradila Patrícia. Snažila sa najmä poskladať správnych doplnkov do jednotlivých outfitov. Okrem šperkov požila štýlové čelenky od Farfallamia (viac tu) a mašle dodali Čačky.sk (viac tu).

Na otázku, či sa viac cíti ako šperkárka alebo modelka odpovedala bez zaváhania.

„Určite ako návrhárka, môžem sa pri tom kreatívne vyžiť a to milujem už od detstva. Modeling som dala úplne stranou, mám iné priority. Na druhej strane som rada, že pri fotení náušníc som si opäť mohla zaspomínať na časy, kedy som pózovala ako modelka,“ dodala s úsmevom na záver sa Patrícia.

Pozrite si novú kolekciu šperkov Marni.

 


image1image2image2 (2)marina1image2 (3) Foto: Michal Petrík

 

Autor: red
Foto: Michal Petrík