Populárna súťaž krásy Miss Slovensko začína svoju novú etapu. Od 6. decembra môžu záujemkyne o ďalší ročník tohto projektu posielať svoje prihlášky online.

Elektronické dotazníky, ktorých podmienkou je aj motivačné minútové video, nahradia regionálne kastingy. Najkrajšie modelky o tom informovala PR manažérka súťaže Zuzana Čižmáriková.

Semifinále sa potom v januári uskutoční v Bratislave.

„Aj na základe predchádzajúcich ročníkov sme sa rozhodli pre modernejšiu a efektívnejšiu formu výberu semifinalistiek. Dáva nám to viac času na posúdenie jednotlivých prihlášok a záujmu o túto súťaž,“ hovorí riaditeľka súťaže Karolína Chomisteková.

 

Ilustračné foto: Ivana Tomková

Riaditeľka Miss Slovensko Karolína Chomisteková (vpravo) s tohtoročnými finalistkami.

Podmienky pre záujemkyne zostávajú rovnaké. Vek 18-24 rokov, musia byť slobodné, bezdetné, mať slovenskú štátnu príslušnosť a nemali by mať výrazné tetovania a plastické vylepšenia tela či tváre.

Na základe elektronických prihlášok, ktorých uzávierka je 15. januára 2017, vyberie porota semifinalistky.

Tie sa stretnú 22. januára na veľkom semifinále v DoubleTree by Hilton Bratislava.

„Verím, že aj tento rok sa nám podarí vybrať skvelý tím dievčat, s ktorými sa bude dať tak dobre spolupracovať ako s finalistkami roku 2016,“ dodala ďalej Chomisteková, ktorá bude aj pri semifinálovom kastingu na čele výberovej komisie.

Okrem nej nebude chýbať aktuálna Miss Slovensko Kristína Činčurová, choreograf súťaže Peter Varady, Jozef Oklamčák a fotograf magazínu Eva Anton Karpita.

Miss Slovensko 2016 Kristína Činčurová. Foto: LSZ Photography

Miss Slovensko 2016 Kristína Činčurová. Foto: LSZ Photography

Prečítajte si tiež: Šéfka Miss Slovensko: Súťaž môže zmeniť dievčatám život, ak využijú šancu

Autor: red.
Zdroj foto: Archív NM, Ivana Tomková, LZS Photography