Televízia Markíza predstavila porotu pre tento ročník SuperStar 2018, ktorá rozhodne o tom, kto si odnesie rozprávkovú výhru v hodnote 75-tisíc eur.

Za porotsovský stolík zasadnú Pavol Habera, novodobý idol Ben Cristovao, rebel a spevák skupiny Monkey Business Matěj Ruppert a za dámy trojicu doplní krásna a empatická speváčka Katarína Knechtová.

„Znova idem, aj s mojimi novými priateľmi v porote, nejakému šikovnému dievčaťu alebo chlapcovi pootvoriť dvere k povolaniu, ktoré je najúžasnejšie na svete – byť spevákom. SuperStar je matkou všetkých talentových súťaží a ja som rád, že som od samého začiatku jej súčasťou,” prezradil Pavol Habera.

Ten sa členom poroty SuperStar, či už samostatnej slovenskej alebo “federálnej”, stane po ôsmy raz.

Ben Cristovao súťažou SuperStar sám prešiel, v roku 2009 bol jedným z finalistov. Teraz je z neho úspešný spevák a hudobník. Navyše je jedným z najobľúbenejších Čechov na sociálnych sieťach, kde má takmer milión sledujúcich fanúšikov. K porotcovaniu v šou má ale rešpekt: “Je to obrovská zodpovednosť, pretože môžete významne ovplyvniť, ako sa bude ďalej vyvíjať niekoho život.”

SuperStar od svojho prvého uvedenia na obrazovky až do súčasnosti videlo tento formát 460 miliónov ľudí na celom svete a bol vysielaný v desiatkach krajín.

Autor: tlačová správa
Foto: TV Markíza

 

Prečítajte si tiež: Fotili sme Nelu Slovákovú: Pozrite si jej krivky

NM5