Osudové stretnutie. Slovensko-maďarská herečka Vica Kerekes zamotá hlavu hercovi Michalovi Dlouhému. Obaja sa prvýkrát stretávajú pred kamerami v novom seriáli televízie Prima Kapitán Exner.

Vica Kerekes v seriáli vystupuje ako zubárka Gabriela Steinová. S kapitánom Exnerom sa stretávajú čistou náhodou. Už od prvých minút je ale jasné, že týchto dvoch to k sebe priťahuje.

„Ona je veľmi ženská, múdra. Rada sa v živote hrá. Je tiež tajomná, ako aj kapitán Exner,“ smeje sa pri popise svojej postavy Vica Kerekes.

Kapitan_Exner_ilu_TV_Prima_1

Vica Kerekes a Michal Dlouhý.

S Michalom Dlouhým si spolu zahrali vôbec po prvýkrát a Vica Kerekes prezradila, že aj keď je skvelým kolegom, vzbudzuje u nej veľký rešpekt.

„Nikdy predtým som ho nestretla naživo, videla som ho iba v televízii, takže som o ňom mala nejakú predstavu. Môžem povedať, že som sa aj trochu bála, aký kolega bude,“ prezradila Vica.

Kapitán Exner, jedna z najznámejších postáv českých detektívnych románov z pera Václava Erbena, je uhladený bonviván a lámač ženských sŕdc.

Vždy sa však vymykal bežnej predstave kriminalistu. Svoje prípady rieši, len tak mimochodom, popri zvádzaní žien a dievčat, nezriedka omnoho mladších, než je on sám.

„Mám rád detektívky, kde nie sú naháňačky, krv a ktoré sú dôvtipné. A to Exner je,“ hovorí o seriáli Michal Dlouhý.

Šesť prípadov budú aktéri rozpletať vždy v dvoch častiach.

Vica_Kerekes_TV_Prima (1) Vica_Kerekes_TV_Prima (3)Vica_Kerekes_TV_Prima (2)

 

Prečítajte si tiež: Očarila návrhárov, takú krásu ste dlho nevideli

NM5

 

Autor: tlačová správa
Foto: FTV Prima