Herečka Zdena Studenková sa dala na podnikanie v cukrárenskej výrobe! Jej Dolce Manufactory pečie trendové zákusky z najkvalitnejších prírodných surovín bez akýchkoľvek prídavkov na podporu chuti. Zdena Studenková vo vlastnej životospráve dbá predovšetkým na kvalitu a v tomto duchu aj podniká. Jej sladká manufaktúra vyrába každý jeden koláč ručne.

Vďaka najmodernejším technológiám ich môžu v čerstvom stave ochutnať fajnšmekri zo všetkých regiónov. Dajte si chutné cupcakes, cheescakes, bezlepkové, či mrkvové torty z dielne obľúbenej herečky. Herečka sa rozhodla vyskúšať svoje schopnosti aj na celkom inom pracovnom „poli“.

Dala sa na podnikanie v cukrárenskej výrobe. Vo vlastnej životospráve dbá predovšetkým na kvalitu stravy a v tomto duchu aj podniká. Jesť málo, ale kvalitne – o to podľa nej ide, ak máme žiť zdravo a dobre vyzerať.

Tisk

Herečka Zdena Studenková miluje sladkosti.

“Kamaráti mi často dávali ochutnávať ich zákusky. Bola som ich mentorom pri tvorbe a výrobe. Vlastná sladká manufaktúra bola potom len logickým krokom,“ hovorí o začiatkoch podnikania Zdena Studenková.

Slovo manufaktúra je na v tomto prípade skutočne na mieste. Každý jeden koláč je vyrobený ručne. “Naše zákusky sú poctivé, vyrobené výlučne z prírodných surovín, bez pridávania akýchkoľvek aditív,“ presviedča známa herečka.

Chcete vedieť, či je to skutočne pravda? Ak máte chuť na spomínané dobroty z Dolce Manufactory Zdeny Studenkovej, môžete si ich objednať na www.dolcemanufactory.sk. Zákusky vám dovezú priamo domov.

minicupcake nugat

Mini cupcake nugát

cheescake torta malina

Malinová cheescake torta

cheescake torta karamel

Karamelová cheescake torta

cupcake malinovy

Malinový cupcake

bezlepkova gastanovo cokoladova

Gaštavnová bezlepková čokoláda

bezlepkova fragile coko mousse

Bezlepková fragile čoko mousse.

quiche brindza zemieky cibula pazitka

Quiche bryndza zemiaky s cibuľou a pažítkou.

Tisk

Herečka Zdena Studenková sa dala na sladkosti.

 

Autor: red
Foto: Jakub Klimo