Známe tváre podporili novým kalendárom detskú nemocnicu.

Speváčky, misska, moderátorka, fitneska a ďalšie krásky počas roka nafotili s celebritným fotografom Michalom Petríkom sériu módnych fotografií.

Pripojili sa tak k myšlienke Vlasového štúdia Frederic Moréno v Trnave Jirka Blatného a vytvorili spoločne kalendár s charitatívnym posolstvom.

Výtažok z predaja kalendára poputuje na  Kliniku detskej hematológie a onkológie Detskej fakultnej nemocnice s poliklinikou v Bratislave.

„Oslovili sme viacero známych osobností, ktorí veľmi ochotne  zareágovali a zapojili sa do projektu,” uviedol za kaderníctvo
Michal Dlhopolec.

Speváčky TWiiNS.

Kalendár zobrazuje zaujímavé fotografické projekty, ktorých sa vlasové štúdio počas uplynulého roku zúčastnilo.
Objavili sa v nich Dominika Mirgová, Anita Soul, Farfalla mia, Daniela a Veronika Nízlové, Dominika Kid Kovács, Petra Bleskáková, Barbora Hazuchová, Eva Cifrová, Barbora Rakovská, Lenka Tekeljaková, Jirko Blatný, Daniela Christová.
O vlasy sa staral majiteľ štúdia Jirko Blatný, vizáž mala na starosti dcéra poslednej federálnej miss Ivany Christovej – Daniela.
Fotenie pomáhal spoluorganizovať Simona Lukačovičová.
Kalendár si môžete kúpiť priamo v salóne Frederic Moréno v Trnave,  www.charitatívnykalendár.sk

Vizážistka Daniela Christová, playmate Eva Cifrová (vľavo) a kaderník Jirka Blatný (vpravo).

Fotograf Michal Petrik (vľavo), kaderník Jirka Blatný, vizážistka Daniela Christová a II. vicemiss Slovensko 2016 Lenka Tekeljaková.

Pred fotením s Dominikou Mirgovou.

Kaderník Jirka Blatný s moderátorkou Barborou Rakovskou.

 

Prečítajte si tiež: Editoriál: Fotili sme Lenku Šóošovú

Autor: red.
Zdroj foto: Hair-studio Frederic Moréno